Özel Yıltan Anaokulu

Özel Yıltan Anaokulu

BİLİŞSEL EĞİTİM: Yaş düzeylerine uygun olan eğitim materyelleriyle okuma yazmaya hazırlık etkinliklerimizi destekliyoruz.Sebep sonuç ilişkilerinde problem çözme konusunda kavramları öğreterek düşüncelerine yön vermelerini destekliyoruz
 
 BESLENME: Çocuklarımızın beslenme düzenlerinde sağlık bakanlığı tüzüğüne uygun beslenme listelerini bizzat mutfağımızda hijyen kurallarına uygun olarak hazırlamaktayız.
 
 SOSYAL FAALİYETLER: Her ay mutlaka Sinema,Tiyatro,Gösteri,Bowling,At Binme gibi etkinlikleri düzenleyerek sosyal ortamlarda nasıl davranmamız gerektiği konusunda eğitimlerini destekliyoruz.Bunun yanında okulumuzda doğum günü etkinlikleri,yaza merhaba partisi,yeniyıl partisi gibi etkinliklerimiz yazın bahçede kışın ise etkinlik salonumuzda gerçekleştiriyoruz.
 
ÖZEL YILTAN ANAOKULU
EĞİTİMLERİMİZ
*SCAMPER
*GEMS
*STEM
*YARATICI DRAMA
*MODERN DANS
*SATRANÇ
*ROBOTİK KODLAMA 
*İNGİLİZCE
*MONTESSORİ
*OKUMA-YAZMA HAZIRLIK ÇALIŞMALARI
*MÜZİK
*SANAT FAALİYETLERİ
*SES EĞİTİMİ
*PROJE TABANLI ÖĞRENME
*PİAZZA ÇALIŞMASI
*MUZOGRAM  ÇALIŞMASI 
*DİKKAT ALGI ÇALIŞMASI 
EĞİTİMDE 23. YILINA GİRMİŞ BİR OKUL OLARAK ÇOCUKLARIN KENDİ KENDİLERİNE YETEBİLEN BİREYLER OLMASINI AMAÇLIYORUZ. BAHÇE AVANTAJIMIZLA YAZ AYLARINDA OKUL DIŞARIDA EĞİTİM MODELİNİ ESAS ALARAK TÜM ETKİNLİKLERİMİZİ BAHÇEDE YAPIYORUZ. EĞİTİMCİ KADROMUZ VE YENİLİKÇİ YAPIMIZLA EĞİTİMİMİZİ SÜRDÜRÜYORUZ KİŞİLİĞİN TEMELLERİNİN ATILDIĞI DÖNEM OLARAK OKUL ÖNCESİNDE KARAKTER EĞİTİMİNİ ÖNEMSİYORUZ .